Vutra Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poceci vanjskog uzgajanja

Go down

Poceci vanjskog uzgajanja Empty Poceci vanjskog uzgajanja

Postaj  vutrinho uto oľu 06, 2012 11:19 pm

Pozdrav!
Kao prvo amater sam .Evo tamo za kraj 3. mjeseca i zelio bih posaditi kakvu ljepoticu xD
Nasao sam 5-6 solidno dobri sjemenki za koje znam da nisu starije od pola godine i da su zrele i dobre za sjetvu . navlazit cu destiliranom vodom wc papir ili palomu te dakle staviti sjeme unutra i svaki cu dan oprezno otkrivati da sjeme dobije zraka ,te postupno navlazivati destiliranom vodom sve dok ne proklija,
kada cu sjemena pazljivo presaditi na dubinu do 1 cm u neke case koja ce bita pola s obicnom zemljom ,pola sa humusnom-crnom zemljom. Kada biljka naraste do 10ak cm mislim da ce biti vec sredina 4.mjeseca i biljka bi trebala biti spremna za presadjivanje u vanjski svijet.Mislim opet prilikom presađivanja u zemlju staviti malo crne zemlje okolo korijena biljke te ocistiti korov oko njih. Mjesto je dobro suncano obezbjeđeno a nadam se da ce temperatura sredinom 4. mjeseca biti saveznik rastu i razvoju biljki. Zalijevati cu cesto . Kada biljka procvate uzet cu neki cvjetal . Eto strucnjaci moji. Molio bih vas da mi date jos pokoji savjet i da me uputite jos u nekakve detalje. Unaprijed hvala prijatelji . Smile

vutrinho

Broj komentara : 2
Reputation : 0
Join date : 06.03.2012

[Vrh] Go down

Poceci vanjskog uzgajanja Empty ..

Postaj  vutrinho sri oľu 07, 2012 12:36 am

Molio bi administratore ili one malo bolje znalce sto se tice ovog posla da mi reknu koliko je ovaj plan dobar i da me upute u jos neke detalje . Please

vutrinho

Broj komentara : 2
Reputation : 0
Join date : 06.03.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.